Kedileriniz için Hills Mama

0 4

Dengeli ve sağlıklı bir beslenme süreci şüphesiz ki tüm kediler için önemli bir durum. Bu durumu sağlamak adına mama seçiminde dikkat edilmesi gerekenler bulunuyor. Kedi mamalarında özellikle son dönemlerde GDO bulundurmayan içeriklere sahip mamalar ilgi görüyor.

Hills kedi maması, Türkiye’de bu konuda öncü firmalar arasında yer alır iken tüm kedi türlerine uygun yüzlerce çeşit maması ile dikkat çekiyor. Kedilerinizin dengeli bir beslenme sürecine girmesi için tercih edebileceğiniz çeşit sayısı ise oldukça fazla.

Hills Yavru Kedi Maması

Kedi maması seçiminde yaşın önemi bulunuyor. Belirli yaş dönemlerinde kedilerinizin beslenmesine dikkat etmeli, doğru mamayı vermelisiniz. Hills yavru kedi maması ürünleri de anne sütünden ayrılan kediler için bire bir.

Güzel ve dengeli beslenmenin en önemli zamanı olan yavru döneminde sağlıklı içerikler ile hazırlanan Hills mamalarına göz atabilirsiniz. Kedilerin seveceği kuru mama çeşitlerinin olduğu bu mamalar özellikle her kedi türüne uygun olduğu içinde popüler.

Hills Kısır Kedi Maması

Operasyon geçiren kedilerin beslenme süreçleri takip edilmesi gerekiyor. Hills kısır kedi maması çeşitleri bu operasyon sonrasında zengin ve özel formülleri ile kedilerin yaşayabilecekleri tüm hastalıklara önlem olmaya hazır.

Kısırlaştırılan kediler için özel formül ile dengeli beslenme sağlanır iken obezite önleniyor. Duygusal ve hormon değişikliği yaşanan ameliyat sonrası döneminde Hills markasının en popüler kısır kedi mamalarına göz atın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.