Kedi Mamalarında Tercih Pro Plan!

0 3

Kedi maması, seçim yapılırken pek çok farklı noktadan incelenmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünlerin yanlış seçimi evcil dostunuz için zararlı olabiliyor. Mama alırken Petshop mağazalarını ve internet sitelerini ziyaret edenler için öneriler vermek istiyoruz.

Türkiye’de dünyanın en ünlü ve en çok tercih edilen kedi mamalarını bulmak mümkün. Hemen hemen tüm kedi türleri ve yaşları için çeşitli özelliklere sahip olan mamalar bulunuyor. Bu mamaların özellikleri ise kedilerin türüne göre seçiliyor.

Proplan Kedi Maması Çeşitleri ile Sağlıklı Beslenme!

Proplan kedi maması Amerika’da üretiliyor. Türkiye’de Nestle firması tarafından satışı gerçekleştirilmekte olan mamalar tüm kediler için kullanılıyor. Yavru, yetişkin ve kısır gibi seçenekler ile birlikte sayısız özelliklere de sahip.

Proplan kedi maması içerisinde pek çok farklı formül bulunduruyor. Protein, vitamin ve karbonhidrat ile birlikte pek çok farklı hayvansal gıda da içerisinde bulunuyor. Tüm kedi türleri ve kedi özelliklerine göre çeşitler de hayli fazla.

Proplan Yavru Kedi Maması ile Düzenli Beslenme!

Proplan yavru kedi maması bu döneme özel olarak hazırlanıyor. İçerisinde pek çok farklı bileşene sahip olan yavru kedi mamalarının en önemli özelliği anne sütü kadar iyi olması ve düzenli beslenme ile onların gelişimine katkı sağlamasıdır.

Proplan markası tarafından yavru kedilere özel olarak hazırlanan mamalar kuru olmasına rağmen küçük taneli olmasından dolayı rahatlıkla tüketilebiliyor.

Proplan Kısır Kedi Mamasında Kaliteli Seçenekler!

Proplan kısır kediler için özel bileşenlere sahip mamalar üretiyor. Bu mamalar operasyon sonrasında kedilerin daha sağlıklı ve düzenli beslenmesini sağlıyor. Bu şekilde kediler sürekli olarak sağlıklı beslenir iken yaşamsal sorunlar yaşamıyor.

Proplan kısır kedi maması, hormon bozukluğu sonrasında beslenmeyi düzenliyor ve özellikle obezite riskini önlüyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.