Gmail Eposta Son Kullanma Tarihi Ekleme

Gmail kullanıcıları için e-postalara son kullanma tarihi ekleme hakkında öneriler.

0 297

Gmail eposta son kullanma tarihi ekleme postanın son ne zaman kullanacağını ayarlamanıza yardımcı olur. Epostanın karşı tarafa ulaştıktan sonra belirli bir süre sonra kullanılmasını engelleyen bu özellik bazı durumlarda son derece kolaylık sunmaktadır.

Gmail Epostaya Son Kullanma Tarihi Ekleme İşlemleri

Gmail son kullanma tarihi eklemek için gizli mod özelliğini kullanabilirsiniz. Bir epostaya son kullanma tarihini ekledikten sonra artık alıcı belirlenmiş olan tarihten sonra bu epostayı okuyamayacaktır.

Bunu yapmak için herhangi bir tarayıcıdan Gmail’i açın ve hesabınıza giriş yapın. Daha sonra pencerenin sol üst köşesinde bulunan Oluştur butonunu seçin.

Bu kısım sonrasında doldurulması gerekli olan alanlara, alıcının eposta adresini, eposta konusunu ve içeriği yazın. Ardından ise oluşturma penceresinin altında gizli mod simgesi alanında saat ve kilit sembolüne tıklayın.

Açılan sayfada geçerlilik sonu ayarlama seçeneğini seçin. Bu tarih, epostanın söz konusu tarihten sonra okunamayacağını ifade eder. Dilerseniz epostanın okunması için SMS kodu gerekliliğini de yine bu sayfa üzerinden ayarlayarak yüksek güvenlikli eposta tercihlerinde bulunabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Bahis Siteleri