Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Facebook Canlı Yayın yapmayı bilmeyenler için adım adım anlatım.

0 301

Facebook canlı yayın yapmak isteyenlere son yapılan güncellemeler ile fırsat tanıyor. Özellikle takipçiler ya da gruplar ile etkileşim sağlamak adına Facebook canlı yayın yapımını kolay adımlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Canlı Yapma Adımları

Facebook canlı yayın son derece kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için öncelikle Facebook’u açın ve hesabınız ile giriş yapın. Daha sonra ana sayfada ya da profilde bulunan Gönderi Oluştur başlığının altında yer alan canlı yayın simgesini seçin.

Canlı yayın simgesini seçtikten sonra kamera otomatik bir şekilde açılacaktır, eğer kamera kullanımına izin vermemişseniz uygulama üzerinden izin ver seçeneğini tıklayın. Standart ayarlar üzerinden yayın yapmak istiyorsanız ekranda bulunan canlı video başlat butonunu seçin.

Canlı yayını isterseniz arkadaşlarınıza paylaşabilir ya da daha önceden belirlemiş olduğunuz bir kısmı paylaşabilir veya kurmuş olduğunuz gruplar ile paylaşabilirsiniz. Paylaşma ayarlarını yapmak için canlı yayın ekranında bulunan kişi ya da gruplardan tercihte bulunabilirsiniz. Dilerseniz yapılacak canlı yayınları zamanlayabilir ve arkadaşlarınızı belirlediğiniz zaman için davet edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Bahis Siteleri