2021 Modasında Ön Plana Çıkmış Olan Trendler

0 30

2021 yılında dışarıda vakit geçirirken kullanacağın moda ve şık kıyafetler, aksesuar haberlerini yakından takip etmek istiyorsan; Nazlı Blog ile doğru adrestesin!

Zincir Askılı El ve Omuz Çantalar
Zincir 2021 yılı içerisinde elbiseler içerisinde ve özellikle de çantaların üzerinde ön plana çıkan bir detay olarak biliniyor. Bu nedenle zincir askılı el ve omuz çantaları bu yılın trnedi diyebiliriz.

Oversize Kazak ve Paltolar
80’li yıllara damgasını vurmuş, geniş kesim, bol ve oversize modası 2021 yılında tekrardan canlanıyor! Aslında 2018,19 ve 2020 yılları içerisinde de oldukça sık karşılaşmış olduğumuz bol kesim bu kıyafetler 2021 yılın içerisinde de modacıların gözdesi. Bariz bir şekilde bol görünüm sağlayan paltolar ve şişme montlar 2021 kış aylarında sıklıkla kullanılacak.

Canlı Baskılar, Renkler ve Göz Alıcı Desenler
Depremleriyle, salgınlarıyla, yangınıyla enteresan ve ülkeyi çok üzen deneyimler arasında gidip geldiğimiz 2020 yılının ardından 2021’e resmen bir ümit hali ile giriş yaptık! Böyle olunca da bu ümidi kıyafetlerimize yansıtmak istedik. Cıvıl cıvıl renkleri, renkli desenleri tercih ederek; kıyafetlerimize yansıtmaya başladık.

Renkli ve Yumuşak Dokulu Çantalar
2021 yılı içerisinde elde taşınan küçük çantalar modanın bir parçası. Özellikle de canlı renklere sahip çantalar bu modanın öncüsü. Yaz kış demeden uyarlanacak olan bu çantalardan 2021 yılının modasında oldukça göreceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.